Coletto. Купить Автокресла Coletto в Киеве. Бесплатная доставка Колетто, интернет-магазин MyKid.

Автокресла Coletto (Польша)

Автокресла от рождения до 4,5 лет (группа 0-1) Coletto

Нет в наличии
8 580
грн.

Автокресло Coletto Mokka Isofix имеет уникальную функцию поворота на 360 градусов на платформе isofix!

Автокресла от 9 месяцев до 4,5 лет (группа 1) Coletto

Нет в наличии
2 784
грн.

Нет в наличии
3 048
грн.

Автокресла от 9 месяцев до 12 лет (группа 1-2-3) Coletto

4 874
грн.

Coletto Sportivo Isofix порадует вас своей универсальностью!

Цвет:
4 332
грн.

Автокресло для детей возрастом от 9ти месяцев до 12 лет

Цвет:
Нет в наличии
4 200
грн.

Автокресло Corto - последняя модель авто сидений фирмы Coletto!

Нет в наличии
4 617
грн.

Автокресла от 3 до 12 лет (группа 2-3, 3) Coletto

3 990
грн.

Автокресло для детей возрастом от 3х до 12 лет

Цвет:

Автокресла от 9 месяцев до 7 лет (группа 1-2) Coletto

6 413
грн.

Автокресло Coletto Vento ISOFIX сертифицировано немецким институтом TUV Nord!

Coletto (Польша): купить детские товары Колетто по доступной цене

Страна производителя: Польша
Страна-изготовитель: Польша

Польський виробник товарів для дітей Coletto (Колетто) займає свою нішу на світовому ринку вже не один рік. З продуктами цього бренду давно знайомі не тільки польські мами, але й інші покупці з країн Європи. Пріоритет роботи компанії Coletto - абсолютна і беззастережна безпеку вашого крихітки. Перед тим, як випустити на ринок нову модель колясок або автокрісел, висококласними фахівцями проводиться ряд випробувань, що імітують як повсякденні ситуації, так і екстраординарні. Якісні матеріали, використовувані для виробництва дитячих товарів, роблять їх зразком сучасного технологічного прогресу. Кожна модель бренду Coletto має необхідні сертифікати відповідності.

Коляски бренду Coletto легкі й компактні, що має велике значення для матусь, які надають перевагу прогулянкам та захоплюючим подорожам, а не сидінню вдома. У колекції цієї торгової марки є універсальні (Matteo (Маттео), Giovanni (Джованні), Marco polo (Марко Поло), Dante (Данте), і новинка Giovanni-2013 (Джованні-2013)) і прогулянкові коляски (Amico (Аміко), Agio (Аджіо)). Їх відмінна риса в високій прохідності, яка забезпечується великими задніми колесами, а невеликі передні колеса роблять коляски надзвичайно маневреними. Незаперечними достоїнствами є також гальмівна надійна система, амортизаційна система, вивірена технологічно. Коляски Coletto комфортні і зручні, що можуть оцінити не тільки маленькі пасажири, а й батьки.

Дитячі автокрісла Coletto  заслуговують не меншої уваги. Неодноразові краш-тести продемонстрували, що їх надійність і безпека дуже високі. Завдяки ідеально продуманій конструкції, орієнтованої на анатомічні особливості крихіток (вага, зріст, величина голови, що відбивається у вікових групах автокрісел), ременів безпеки і оригінальному дизайну ці крісла підійдуть навіть найвимогливішим батькам-автомобілістам. Використовувати їх можна від народження і до дванадцяти років. Автокрісла групи 0 + можна з легкістю встановити на шасі деяких моделей універсальних колясок Coletto (Колетто). Ви можете вибрати відповідну модель: Santino (Сантіно), Santino ONLY (Сантіно Онлі), Sportivo (спортивний), Sportivo ONLY (спортивний Онлі), Sportivo isofix (спортивний изофікс), Sportivo ONLY isofix (спортивний Онлі изофікс), Avanti isofix (Аванті изофікс), Dante / Giovanni 2013 (Данте/Джованні-2013), Matteo (Маттео), Marco polo (Марко Поло).


Уже покупали у нас?
Ваш личный кабинет


Страница сгенерирована за 0.094861 сек