Coletto. Купить Детские коляски Coletto в Киеве. Бесплатная доставка Колетто, интернет-магазин MyKid.

Детские коляски Coletto (Польша)

Прогулочные коляски Coletto

6 555
грн.

Для активных прогулок!

Цвет:
Нет в наличии
3 644
грн.

Прогулочная коляска Coletto Maya - это лучший друг маленького путешественника!

Универсальные коляски Coletto

9 947
грн.

Coletto Florino - это исключительно просторная и комфортабельная коляска!

Цвет:
9 405
грн.

Коляска Coletto Milano 2 в 1 - это новая модель польского производителя

11 543
грн.

самая последняя модель в ассортименте

Цвет:
10 118
грн.

Универсальная коляска 2 в 1 Coletto Verona Classic - стильная и практичная!

Нет в наличии
8 613
грн.

Coletto Savona Decor оздоблена уникальным декором люльки - одуванчики!

Coletto (Польша): купить детские товары Колетто по доступной цене

Страна производителя: Польша
Страна-изготовитель: Польша

Польський виробник товарів для дітей Coletto (Колетто) займає свою нішу на світовому ринку вже не один рік. З продуктами цього бренду давно знайомі не тільки польські мами, але й інші покупці з країн Європи. Пріоритет роботи компанії Coletto - абсолютна і беззастережна безпеку вашого крихітки. Перед тим, як випустити на ринок нову модель колясок або автокрісел, висококласними фахівцями проводиться ряд випробувань, що імітують як повсякденні ситуації, так і екстраординарні. Якісні матеріали, використовувані для виробництва дитячих товарів, роблять їх зразком сучасного технологічного прогресу. Кожна модель бренду Coletto має необхідні сертифікати відповідності.

Коляски бренду Coletto легкі й компактні, що має велике значення для матусь, які надають перевагу прогулянкам та захоплюючим подорожам, а не сидінню вдома. У колекції цієї торгової марки є універсальні (Matteo (Маттео), Giovanni (Джованні), Marco polo (Марко Поло), Dante (Данте), і новинка Giovanni-2013 (Джованні-2013)) і прогулянкові коляски (Amico (Аміко), Agio (Аджіо)). Їх відмінна риса в високій прохідності, яка забезпечується великими задніми колесами, а невеликі передні колеса роблять коляски надзвичайно маневреними. Незаперечними достоїнствами є також гальмівна надійна система, амортизаційна система, вивірена технологічно. Коляски Coletto комфортні і зручні, що можуть оцінити не тільки маленькі пасажири, а й батьки.

Дитячі автокрісла Coletto  заслуговують не меншої уваги. Неодноразові краш-тести продемонстрували, що їх надійність і безпека дуже високі. Завдяки ідеально продуманій конструкції, орієнтованої на анатомічні особливості крихіток (вага, зріст, величина голови, що відбивається у вікових групах автокрісел), ременів безпеки і оригінальному дизайну ці крісла підійдуть навіть найвимогливішим батькам-автомобілістам. Використовувати їх можна від народження і до дванадцяти років. Автокрісла групи 0 + можна з легкістю встановити на шасі деяких моделей універсальних колясок Coletto (Колетто). Ви можете вибрати відповідну модель: Santino (Сантіно), Santino ONLY (Сантіно Онлі), Sportivo (спортивний), Sportivo ONLY (спортивний Онлі), Sportivo isofix (спортивний изофікс), Sportivo ONLY isofix (спортивний Онлі изофікс), Avanti isofix (Аванті изофікс), Dante / Giovanni 2013 (Данте/Джованні-2013), Matteo (Маттео), Marco polo (Марко Поло).


Уже покупали у нас?
Ваш личный кабинет


Страница сгенерирована за 0.035687 сек